Projekty zdalne

Zdalny projekt aranżacji wnętrz – inwestycja poza granicami Polski

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób mieszkających w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju

Współczesne technologie informacyjne dają nam możliwość kontaktowania się z klientem w każdym zakątku świata i wykonanie usług na najwyższym poziomie bez potrzeby fizycznych spotkań.

Zdalny projekt aranżacji wnętrz rozpoczynamy od zapoznania się z dokumentacją, którą dostarcza nam klient. Aby podjąć się wykonania projektu musimy posiadać takie dokumenty jak: rzuty i przekroje, a także wszelkie zmiany w projekcie architektoniczo-budowalnym. Na podstawie dostarczonych dokumentów zbieramy dane techniczne, na podstawie których będziemy tworzyć aranżacje wnętrz.

Zdalny projekt oczywiście nie wyklucza pomysłów i sugestii klienta. Również w tym przypadku staramy się zebrać jak najwięcej informacji dotyczących wymagań i preferencji dotyczących aranżacji, koncepcji, które interesują klienta czy konkretnych produktów, jakich życzyłby sobie. Choć całość odbywa się w sposób zdalny, dokładamy wszelkich starań, aby wymiana inspiracji zaowocowała konkretnymi rozwiązaniami i ideami.

Praca nad projektem wnętrza

Po ustaleniu wszelkich kwestii formalnych tworzymy układ funkcjonalny, który następnie przesyłamy klientowi do akceptacji. Wykonujemy kilka różnych propozycji, aby dać możliwość wyboru, a także pokazać różnorodne sposoby realizacji pomysłów. Ostatecznie wspólnie przyjmujemy jedną z koncepcji i na jej postawie tworzymy wizualizację.

Wizualizacja jest ostatecznym przedstawieniem konceptu aranżacji wnętrz, w której znajdują się już wszystkie detale, moduły i komponenty. Wizualizacja pozwala „zobaczyć” nasze nowe wnętrze z uwzględnieniem wszystkich elementów – kolorystyki, materiałów, faktury, ale także mebli, sprzętu, oświetlenia czy dekoracji.

W związku z tym, że klient nie przebywa na terenie kraju, na tym etapie nasza praca dobiega końca. Bazując na naszej wiedzy i kompetencjach możemy zasugerować klientowi konkretnych producentów oraz usługodawców, którzy oferują produkty najwyższej jakości i świadczą usługi na światowym poziomie, jednakże nie zapewniamy współpracy z zagranicznymi wykonawcami.

W przypadku klientów, którzy są zainteresowani aranżacją wnętrz w inwestycji zagranicznej, ale mają możliwość przyjazdu do Polski, proponujemy spotkanie w Opolu, na którym omówimy wszelkie szczegóły projektu, a także wybierzemy konkretne produkty.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.