Architekt wnętrz

Współpraca przy projektowaniu wnętrz z klientem, który przebywa poza granicami Polski

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet, dlatego niezależnie od wszelkich warunków czy odległości, zawsze staramy się sprostać wszystkim wymaganiom

Nie ukrywamy, że obsługa klienta zagranicznego wiążę się z pewnymi ograniczeniami, ale dokładamy wszelkich starań, aby jej jakość i poziom nie odbiegał od standardów, dlatego też oferujemy inwentaryzację budynku, jednak z wykorzystaniem narzędzi komunikacji internetowej.

Tworzymy projekty wnętrz na miarę potrzeb, z uwzględnieniem wszelkich uwag, inspiracji i upodobań.

Mając na uwadze niemożność osobistego spotkania, a także dyspozycyjność klienta wszelkie ustalenia oraz konsultacje odbywamy przez internet, wcześniej dostosowując termin, sposób i częstotliwość kontaktu. Nasz profesjonalizm, ale także doświadczenie i rzetelność sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać projekt aranżacji wnętrz bez kłopotania klienta dojazdami. Współcześnie wiele branż oferuje swoje produkty i usługi także online, co dodatkowo podwyższa komfort naszej współpracy przy wspólnym ustalaniu detali czy wyborze konkretnych produktów.

Spotkanie z architektem

W przypadku możliwości przyjazdu klienta do Polski występujemy z propozycją spotkania się w Opolu w celu omówienia projektu oraz wyboru konkretnych produktów. Na takie spotkanie umawiamy się stosunkowo wcześniej, aby na przyjazd klienta wszystko było dopięte na ostatni guzik. W takich sytuacjach wcześniej informujemy sprzedawców, aby fachowo i profesjonalnie przygotowali się do takiego spotkania, dzięki czemu dbamy o cenny czas klienta, a także przedstawiamy mu całościowy, holistyczny projekt z uwzględnieniem każdego niuansu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.