Realizacje

Salon fryzjerski WS Academy Opole

Powierzchnia:
60m2
Zakres prac:
projekt aranżacji wnętrz salonu oraz projekt mebli na wymiar
WS ACADEMY Wierzbicki & Schmidt Opole to jeden z sieci salonów fryzjerskich należących do gwiazd programu telewizyjnego „Ostre cięcie”. Siedzibę w Opolu zaprojektowaliśmy tak, aby swoim stylem korespondowała z tą główną we Wrocławiu, a jednocześnie odzwierciedlała charakter kamienicy, w której się znajduje.

Projekt powstał przy współpracy z biurem architektonicznym Modernstudio. WS ACADEMY Wierzbicki & Schmidt Opole to jeden z sieci salonów fryzjerskich należących do gwiazd programu telewizyjnego „Ostre cięcie”. Siedzibę w Opolu zaprojektowaliśmy tak, aby swoim stylem korespondowała z tą główną we Wrocławiu, a jednocześnie odzwierciedlała charakter kamienicy, w której się znajduje. Połączenie elegancji czarnej sztukaterii z surową białą i złotą cegłą nadały wnętrzu niepowtarzalnego styl. Dodatkowo zabawa bryłą i formą pozwoliła nam wyodrębnić strefę wejściową, poczekalnię i salon, w tym niewielkim lokalu.

Czarna recepcja, a w niej biała bryła prowadząca do części głównej salonu.

Szafa z ekspozycją kosmetyków WS ACADEMY Wierzbicki & Schmidt.

Złoty sufit w toalecie oraz niekończąca się w lustrze perspektywa to efekty, które mają zaskoczyć Klientów salonu.

Salon fryzjerski WS Academy Opole
Powierzchnia:
60m2
Zakres prac:
projekt aranżacji wnętrz salonu oraz projekt mebli na wymiar

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.