Architektura wnętrz

Realizacje

Przedstawimy Państwu wybrane nasze projekty i realizacje. Jak mogą Państwo zauważyć, dominuje styl współczesny oraz modern classic. Lubimy surowość betonu, ciepło drewna oraz elegancję i prostotę. Nie jest nam obcy styl boho, w którym dominuje naturalność. 

Bez względu na styl w jakim projektujemy naszym nadrzędnym celem jest realizacja nowoczesnych wnętrz pełnych ciepła, ergonomicznych i rozwiązań, do które sprawiają, że chcesz do nich wracać i przebywać w nich jak najdłużej.

Dom jednorodzinny

Wnętrze inspirowane zewnętrzem

Historia tego domu rozpoczyna się od projektu architektonicznego budynku wykonanego przez biuro PS-Projekt w Opolu. Oryginalna bryła daje wspaniałe możliwości, lecz także wprowadza pewne ograniczenia.
Zobacz
Dom jednorodzinny

Przystanek w podróży po świecie

Decydując się na mieszkanie z pierwszej ręki, musimy zdawać sobie sprawę, że mimo niemałej sumy, którą zapłacimy, metraż jest niewielki. Jednak po co duże powierzchnie, gdy przytulne mieszkanie, jest tylko (i aż) przystankiem w podróży po świecie?
Zobacz
Biuro

Salon fryzjerski WS Academy Opole

WS ACADEMY Wierzbicki & Schmidt Opole to jeden z sieci salonów fryzjerskich należących do gwiazd programu telewizyjnego „Ostre cięcie”. Siedzibę w Opolu zaprojektowaliśmy tak, aby swoim stylem korespondowała z tą główną we Wrocławiu, a jednocześnie odzwierciedlała charakter kamienicy, w której się znajduje.
Zobacz
Dom jednorodzinny

Naturalny pokój starszej siostry

Biurko w pokoju dziecka to ważna rzecz. musi być wygodne, duże, dobrze doświetlane światłem naturalnym, a wieczorem sztucznym. komfortowe przechowywanie książek, przedmiotów codziennego użytku, czy tych osobistych, to również podstawa. jednak najważniejsze dla dziecka miejsce w jego pokoju to tam, gdzie nie mieści się dorosły.
Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.