Architekt wnętrz

Realizacja projektu wnętrza

Tworzymy projekty aranżacji wnętrz oraz zapewniamy nadzór i kontrolę inwestorską

Tworzenie projektów aranżacji wnętrz to podstawa do wykreowania nietuzinkowego i oryginalnego wnętrza, to także konkretna wizja miejsca, z uwzględnieniem różnorodnych wymagań i detali.

Projekt jest spójną całością, a wszelkie jego elementy tworzą integralną całość. Staramy się zrealizować wszystkie pomysły naszych klientów, ale także służymy swoją fachowością, wiedzą, doświadczeniem i kreatywnością.

Nadzór inwestorski, piecze nad realizacją projektu aranżacji

To propozycja skierowana przede wszystkim dla bardziej wymagających klientów, którzy oprócz idealnego projektu, oczekują także nadzoru nad inwestycją i pomocy w organizacji całego przedsięwzięcia. Nazywana drugim etapem aranżacji wnętrz, jest tak naprawdę osobną usługą.

To opcja, którą docenią szczególnie zapracowani klienci, którzy chcą oddać całą pracę w ręce profesjonalistów i cieszyć się niezwykle estetycznym i praktycznym wnętrzem. W ramach realizacji projektu wnętrza oferujemy całą gamę różnorodnych usług. Tworzymy harmonogram prac wykończeniowych, dbając o jak najszybszą realizację inwestycji. Zajmujemy się także kwestią kosztorysu – zbieramy oferty i wszelakie wyceny elementów wyposażenia, a także prac usługodawców i przedstawiamy gotowy dokument klientowi. Dzięki temu oszczędzamy czas klienta, który nie musi martwić się o podliczanie różnorodnych kosztów z różnych firm. Dodatkowo podejmujemy się składania zamówień na poszczególne elementy i usługi, a także koordynujemy prace firm wykonawczych. Przez całą realizację projektu dbamy o najwyższe standardy wykonania, pilnujemy wysokiej jakości, a także zwracamy szczególną uwagę na zgodność realizacji z projektem.

Kontrola nad inwestycją

Podczas realizacji projektu udowadniamy, że architekt to nie tylko stacjonarna praca w biurze, ale także mobilność i dbałość o każdy etap aranżacji wnętrza, dlatego przy tej usłudze często można nas spotkać na budowie czy w miejscu inwestycji, gdzie sprawdzamy czy wszystko to, co zostało wcześniej założone w projekcie, jest wykonywane zgodnie z planem. Dodatkowo w razie jakichkolwiek wątpliwości pozostaję do dyspozycji klientów i wykonawców, a na życzenie wykonuję dodatkowe rysunki techniczne, aby ułatwić pracę specjalistą oraz zagwarantować poprawne wykonanie klientowi.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.