Realizacje

Przystanek w podróży po świecie

Powierzchnia:
32m2
Zakres prac:
projekt salonu z kuchnią oraz łazienki wraz z meblami na wymiar
Decydując się na mieszkanie z pierwszej ręki, musimy zdawać sobie sprawę, że mimo niemałej sumy, którą zapłacimy, metraż jest niewielki. Jednak po co duże powierzchnie, gdy przytulne mieszkanie, jest tylko (i aż) przystankiem w podróży po świecie?

Przedstawiamy aranżację wnętrz mieszkania podróżników z Wrocławia. Zgodnie z projektem salon jest funkcjonalnie połączony z jadalnią i kuchnią. W związku z tym projekt uwzględnia materiałowe i kolorystyczne powiązanie tych pomieszczeń. W założeniu będą stanowiły całość. Taki układ pomieszczeń niejako wymusza ujednolicone założenia materiałowe, co bardzo korzystnie wpłynie na odbiór wnętrza. Elementami będącymi punktem wyjściowym dla określenia charakteru opracowywanego wnętrza były preferencje Inwestorów.

We wnętrzu dominuje drewno i biel.

Przystanek w podróży po świecie
Powierzchnia:
32m2
Zakres prac:
projekt salonu z kuchnią oraz łazienki wraz z meblami na wymiar

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.