Architekt wnętrz

Projektowanie mebli

Zajmujemy się także projektowaniem mebli o niestandardowych wymiarach oraz nietuzinkowych kształtach

Jednym z elementów, który uwzględnia się podczas projektowania wnętrz, jest jego umeblowanie. Swoim klientom proponujemy meble od naszych sprawdzonych partnerów, ale wiemy, że często klient chce stworzyć unikalne, oryginalne i nieszablonowe wnętrze, w którym nie ma miejsca na standardowe meble. W takich sytuacjach oferujemy indywidualne projekty mebli, które następnie wykonywane są przez zaufanych stolarzy, z którymi współpracujemy od dawna i możemy zagwarantować profesjonalną usługę.

Piękno formy i kształtów mebli na wymiar zgodnych z indywidualnymi potrzebami

Zajmujemy się także projektowaniem prostych i tradycyjnych mebli o niestandardowych wymiarach oraz nietuzinkowych kształtach czy zdobieniach. Decydując się na taki projekt, klient ma pewność, że otrzyma produkt zgodny z jego oczekiwaniami, a także stanie się posiadaczem wyjątkowego i niepowtarzalnego wnętrza.

Projektowanie mebli rozpoczynamy od rozmowy z klientem i wysłuchaniu wszystkich jego potrzeb. Dopasowujemy styl i ostateczny design mebli, aby stanowił on unitarną całość z ogólną koncepcją aranżacji wnętrza. To intrygująca propozycja dla tych klientów, którzy nienachalnie chcą wyróżnić się, nadać swojemu wnętrzu elementu nietuzinkowości, elegancji czy nowoczesności. Projektujemy meble zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne, w stylach klasycznych i modernistycznych. Dobieramy odpowiednie materiały, kolorystykę, ustalamy systemy otwierania czy dopasowujemy wyposażenie środka mebli.

Przy realizacji projektów mebli naszego autorstwa sugerujemy skorzystanie z usług stolarza polecanego przez nas, ponieważ jedynie wtedy możemy zapewnić gwarancję estetycznego wykonania zgodnego z projektem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.