Architekt wnętrz

Projekt restauracji, salonu biura, miejsca użyteczności publicznej

Realizujemy aranżacje wnętrz zarówno w budynkach instytucji publicznych, firm, jak i osób prywatnych

Nasze usługi obejmują projektowanie wnętrz w miejscach użyteczności publicznej, do której możemy zaliczyć szereg różnorodnych działalności, m.in. restauracje, hotele, biura, miejsca pracy, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także sklepy, placówki oświatowe czy sale spotkań. Wykonujemy projekty wnętrz wszelkich przestrzeni, które służą nam wszystkim w codziennym życiu, w których spotykamy się z różnymi ludźmi, a także w których często przebywamy przez dużą część dnia (na przykład miejsca pracy czy biura).

Przystępując do tworzenia projektu dbamy o solidną bazę techniczną, dlatego na dobry początek będą nam niezbędne podstawowe dokumenty, które określają wymiary i układ pomieszczeń. W przypadku miejsc użyteczności publicznej również dociekamy wszelkich informacji związanych z założeniami klienta, jego inspiracji czy ogólnego zarysu na wygląd wnętrz. Podczas rozmowy starannie analizujemy również przeznaczenie danych pomieszczeń, co pozwoli nam na stworzenie nie tylko estetycznego i stylowego wnętrza, ale przede wszystkim funkcjonalnego, praktycznego i dostosowanego do wszelkich wymogów.

Pierwsze spotkanie to nie tylko wymiana pomysłów i koncepcji, ale także czas inwentaryzacji i wizji lokalnej, które to pozwolą jeszcze skrupulatniej dopracować wszelkie ogniwa projektu.

Prace nad aranżacją wnętrza salonu, firmy lub instytucji

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji technicznych oraz rozeznaniu się w preferencjach i wymaganiach klienta, przystępujemy do wykonania różnych układów funkcjonalnych, w których zawieramy wcześniej ustalone detale. Prezentujemy kilka koncepcji na jedno wnętrze, aby pokazać różnorodność stylów, wielotorowość kierunków, a także bogactwo możliwości. Klient zapoznaje się z naszymi propozycjami, a następnie wybiera tę, która najbardziej przypadła mu do gustu.

Zaakceptowany układ funkcjonalny staje się kanwą do stworzenia wizualizacji. To piękne zdjęcia, które pokazują, w jaki sposób ostatecznie będzie urządzone wnętrze, z uwzględnieniem różnorodnych elementów, poczynając od podstawowych, takich jak kolor ścian czy wykończenia podłóg, kończąc na meblach, sprzętach, a także wszelkich dekoracyjnych drobiazgach. Wizualizacja sprawia, że to, co wcześniej było jedynie płaskim rysunkiem na papierze, nabiera barw i kształtów oraz pozwala w globalny sposób spojrzeć na to, co zostanie zrealizowane.

Zaakceptowana wizualizacja jest zielonym światłem do przekazania niezbędnych informacji wykonawcą. Specjaliści na podstawie przesłanych przez nas dokumentów i wskazówek, przystępują do urzeczywistnienia naszego projektu. Odpowiednie wiadomości trafiają do hydraulików, stolarzy czy elektryków. Dzięki naszej współpracy klient ma gwarancję świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Ostatnim krokiem jest wybór konkretnych produktów. W tym celu umawiamy spotkanie z klientem i odwiedzamy naszych partnerów sprzedażowych, aby obejrzeć asortyment w ich sklepach. Jesteśmy otwarci i elastyczni, dlatego też oprócz sprawdzonych przez nas partnerów, towarzyszymy klientowi także w sklepach konkurencyjnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także mając na uwadze znaczenie budynków użyteczności publicznej, przy takich projektach wyjątkowo staram się nadzorować prace, aby jak najdokładniej przelano wizję na rzeczywistość.

Koszt projektu  aranżacji wnętrza lokalu użyteczności publicznej - firmy

Cenę takiego projektu zawsze rozpatrujemy indywidualnie, w zależności od powierzchni, przeznaczenia i stopnia skomplikowania projektu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.