Projekt wystroju wnęrz

Projekt wystroju wnętrza kuchni, łazienki, pokoju dziecka

Najważniejsze informacje, co jest potrzebne do przygotowania projektu

Każdy projekt musi opierać się na konkretnych danych technicznych, dlatego przed wykonaniem oferty prosimy inwestora o przesłanie rzutu i przekroju z projektu architektoniczno-budowlanego, aby zapoznać się z konkretnymi wymiarami. Jeżeli inwestycja znajduje się na terenie województwa opolskiego, śląskiego lub dolnośląskiego, odwiedzamy osobiście miejsca inwestycji w celu pobrania szczegółowych pomiarów.

W naszym biurze architektonicznym wychodzimy z założenia, że każdy pomysł jest dobry, dlatego na pierwszym spotkaniu z klientami słuchamy wymagań i inspiracji. Aby dokładnie poznać zamierzenia i wizje klientów, dopytujemy o najmniejsze szczegóły dotyczące ich wymarzonego wnętrza, a także badamy preferencje i gusta. Wspólnymi siłami ustalamy wszelkie koncepcje i upodobania, aby stworzyć idealny projekt skrojony na miarę. Dzięki dokładnym informacjom jesteśmy w stanie wychodzić naprzeciw klientom i wykazywać się niezwykłą elastycznością i dopasowaniem do wszelkich kryteriów. Dbamy także o solidność naszej współpracy poprzez podpisanie stosownej umowy.

Projekt aranżacji, wystroju pomieszczenia to proces twórczy

Na podstawie zebranych danych przystępujemy do pierwszego twórczego kroku – stworzenia układu funkcjonalnego, na którym zaznaczone są poszczególne elementy wyposażenia wnętrz. Aby ukazać pełen wachlarz możliwości oraz zapoznać klienta z różnymi koncepcjami i zamysłami, tworzymy ich kilka. To pozwala dopracować jeszcze staranniej każdy szczegół, by w następnym kroku wspólnie z klientem wybrać najbardziej dopasowany zarys.

Przez cały czas jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i przemyślenia, a każde dodatkowe wytyczne stają się dla nas kolejną inspiracją.

Przystępujemy do wizualizacji wnętrza gdy pierwszy koncept zostanie wybrany

To ten moment, w którym klient już nie musi sobie wyobrażać wnętrza, ale je widzi z wszelkimi detalami – od koloru ścian, projektu mebli, sposobu oświetlenia do wyboru elementów dekoracyjnych. Tak stworzone obrazy zostają przesłane klientowi, który ma wciąż możliwość nanoszenia poprawek, choć nasze doświadczenie sprawia, że najczęściej nasi klienci są zadowoleni z efektów.

Po akceptacji wizualizacji przesyłamy dokładne informacje do wykonawców. Na tym etapie skrupulatnie opisujemy każdy element wnętrza, dbając o najmniejsze komponenty. To ważne, aby każdy fachowiec otrzymał kompletną informację dotyczącą produktów i usług. Kuchnię i łazienkę rysujemy w całości – rzut z góry i każda ściana z osobna. 

Realizacja projektu wnętrza to długo oczekiwany etap

Ostatni etap jest najbardziej oczekiwany przez klientów, ponieważ to teraz nadchodzi moment, w którym wizualizacje i opisy na papierze nabierają rzeczywistości. Wraz z klientami spotykamy się z partnerami biznesowymi i sprzedażowymi, aby wybrać konkretne produkty, a jeżeli zachodzi potrzeba dodatkowej personalizacji, dbamy o to, aby projekt był spójny. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi i cenionymi w branży firmami, które wyróżniają się na rynku rzetelnością i wysoką jakością usług i produktów. Takie podejście daje dodatkową gwarancję na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie, a także zwiększa komfort klienta i pomaga zaoszczędzić jego cenny czas – w przypadku jakichkolwiek niejasności czy pytań, partnerzy nie fatygują samego klienta, ponieważ są w stałym kontakcie z naszą firmą.

Na tym etapie także wsłuchujemy się w klienta i jeśli chce dokonać wyboru innych usługodawców czy producentów lub zrealizować zakupy w innym punkcie, ma do tego pełne prawo.

Teoretycznie na tym etapie projekt jest gotowy i nasza współpraca powinna się zakończyć. Jednakże zdarza się czasami, że klient potrzebuje dodatkowej porady lub wskazówki, a być może ma pomysł na aranżację innych wnętrz. Staramy się dbać o każdego klienta nawet po skończonym projekcie, a drzwi naszego biura pozostają zawsze otwarte!

Ile kosztuje projekt aranżacji wnętrza?

Cena projektu to jedyne 1400 złotych. Cena może ulec zmianie ze względu na poziom skomplikowania projektu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.