Projektowanie wystroju domu lub mieszkania

Projekt aranżacji wnętrz domu, mieszkania, apartamentu

Projekt wnętrza rozpoczynamy od zapoznania się z rzutem i przekrojem z projektu architektoniczno-budowlanego

Na jego podstawie analizujemy podstawowe dane techniczne domu, mieszkania, czy apartamentu.

Dbając o komfort naszych klientów oferujemy także bezpłatny dojazd na pomiary w obrębie województwa opolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego. Jeżeli inwestycja znajduje się poza tym obszarem, dojazd możliwy jest jedynie za dodatkową opłatą.

Tworzenie aranżacji większej ilości pomieszczeń nie jest jednorazową sytuacją, ale procesem, dlatego zależy nam na tym, aby spotkać się z klientem kilkukrotnie w celu omówienia wszelkich niezbędnych wymagań i oczekiwań. Na takich spotkaniach wymieniamy się pomysłami i różnorodnymi wizjami, dopytujemy o gusta i preferencje. Każdy z nas ma w głowie jakiś zarys, plan, ogólne wrażenie, a my sprawiamy, aby z pojedynczych myśli powstał konkretny obraz poszczególnych wnętrz.

Od swoich klientów nie wymagamy precyzyjnej wiedzy związanej z architekturą, dekoratorstwem czy aktualnych trendów, dlatego chętnie odwiedzamy różnorodne miejsca, w których wspólnie szukamy inspiracji i sugestii.

Piękne wnętrza domów i apartamentów w dowolnym stylu

Nasze doświadczenie oraz kompetencje pozwalają nam zaprezentować różnorodne style, rozwiązania i idee, aby móc stworzyć wnętrze piękne, eleganckie, ale także stylowe, nowoczesne i praktyczne. W swoich działaniach dążymy do połączenia estetyki z funkcjonalnością.

Gdy fundamentalne kwestie zostaną ustalone oraz posiadamy pełne dane dotyczące inwestycji, przystępujemy do stworzenia układu funkcjonalnego, na którym zaznaczone są poszczególne elementy wyposażenia wnętrz. W tym momencie powstają kompleksowe rozwiązania, różnorodne propozycje, które następnie są dopracowywane wraz z klientem. Efektem tych działań jest wybór najbardziej dopasowanego projektu, na podstawie którego rozpoczynamy pracę nad wizualizacją.

Wizualizacja jest etapem, w którym płaskie rysunki stają się widocznym zarysem.

Zawierają one wszelkie elementy dekoratorskie, koncepcje, które chcemy zrealizować, z uwzględnieniem takich elementów jak kolorystyka ścian, rodzaj powierzchni podłóg, ale także mebli, lamp, sprzętu RTV i AGD.

Po akceptacji wizualizacji przesyłamy dokładne informacje do wykonawców, którzy w fachowy sposób przystępują do realizacji. To swoista instrukcja, dzięki której specjalista w swojej dziedzinie może świadczyć usługi w profesjonalny i dopasowany do wymagań sposób.

W ostatnim kroku odwiedzamy wraz z klientami naszych partnerów biznesowych i sprzedażowych w celu wyboru konkretnych produktów i usług. Klient może czuć się spokojny – przez lata swojej pracy wypracowaliśmy własną renomę, dzięki której możemy współpracować z najlepszymi firmami w branży. Nasza współpraca skutkuje usługami na najwyższym poziomie oraz bezproblemową i fachową obsługę.

Przez cały czas mamy najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie, więc jeżeli chce on dokonać wyboru innych usługodawców czy producentów lub zrealizować zakupy w innym punkcie, ma do tego pełne prawo. W takim przypadku cały czas służymy mu poradnictwem i wsparciem.

Cena projektu domu, mieszkania lub apartamentu uzależniona jest od jego powierzchni. Podstawową stawką jest 130 złotych, jednak przy projektach powyżej 10000 złotych obniżamy podstawową stawkę za m2.

Po zakończeniu projektu wciąż pozostajemy do dyspozycji naszych klientów i chętnie robimy użytek z naszej wiedzy i doświadczenia, służąc doradztwem oraz stałym kontaktem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.