Realizacje

Pastelowy pokój młodszej siostry

Powierzchnia:
19m2
Zakres prac:
projekt i aranżacja mebli na wymiar w tym piętrowa „dziupla”
Dziupla, baza, schowek, skrytka… jednym słowem RAJ dla dziecka. Jego azyl, podzielony na parter dla przyjaciół i piętro TYLKO dla tych wybranych.

Zasady małej Klientki były jasne: „Wszystko ma być INNE, ale równie fajne, jak u starszej siostry”. Ulubione kolory to różowy, choć w grę wchodzą również biele, szarości i pastele. Mama mówiła o dużym biurku i regale na książki, a córka o DZIUPLI. Dziupla, baza, schowek, skrytka… jednym słowem RAJ dla dziecka. Jego azyl, podzielony na parter dla przyjaciół i piętro TYLKO dla tych wybranych.

Regał na książki i zabawki przypominający domki w zabudowie szeregowej, oprócz pełnienia funkcji przechowywania, może również tworzyć inspirujące tło do kreatywnej zabawy.

Fasada dziupli wykonana jest z drewnianej sklejki.

Wpół transparentne zasłonki z tiulu zapewnią intymność, pozostawiając swobodę wchodzenia do dziupli.

Szafka, półki i szuflada pod siedziskiem to idealne miejsce na przechowywanie skarbów.

Na piętrze dziupli ściany zostały pokryte miękkimi, tapicerowanymi elementami w kolorze jasnego różu.

Pastelowy pokój młodszej siostry
Powierzchnia:
19m2
Zakres prac:
projekt i aranżacja mebli na wymiar w tym piętrowa „dziupla”

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.