Realizacje

Nieduży dom dla seniorów

Powierzchnia:
63m2
Zakres prac:
Strefa dzienna z aneksem kuchennym i dwie łazienki
Starych drzew się nie przesadza - czyżby? A co, jeżeli w nowym miejscu będzie im lepiej?

Kolejny raz mamy przyjemność projektować dom, będący prezentem dorosłych dzieci, które chciały aby ich rodzice mieszkali w funkcjonalnym, pięknym, wygodnym, bezpiecznym i przyjaznym seniorom wnętrzu. Kolejną motywacją było zmniejszenie ilości dzielących rodzinę kilometrów.

Styl wnętrza jest uniwersalny, ponieważ ma zaspokoić preferencje starszej pary, jak i ich dzieci i dorastających wnuków. Jednak to seniorzy będą w nim na co dzień, dlatego bardzo ważne było dopasowanie funkcjonalności stosownie do wieku mieszkańców. Wszystko, co niezbędne znajduje się na jednym poziomie i w zasięgu ręki. Otwarta kuchnia na strefę dzienną tworzą przestrzeń, której nie brakuje elegancji, a jednocześnie ciepła i wygody. Łazienki, jak i pozostałe pomieszczenia domu, zostały zaprojektowane z materiałów wykończeniowych, których powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wygodę, styl i bezpieczeństwo otrzymaliśmy, nie zabierając wnętrzom piękna.

Nieduży dom dla seniorów
Powierzchnia:
63m2
Zakres prac:
Strefa dzienna z aneksem kuchennym i dwie łazienki

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.