Realizacje

Naturalny pokój starszej siostry

Powierzchnia:
19m2
Zakres prac:
projekt i aranżacja mebli na wymiar w tym piętrowa „dziupla”
Biurko w pokoju dziecka to ważna rzecz. musi być wygodne, duże, dobrze doświetlane światłem naturalnym, a wieczorem sztucznym. komfortowe przechowywanie książek, przedmiotów codziennego użytku, czy tych osobistych, to również podstawa. jednak najważniejsze dla dziecka miejsce w jego pokoju to tam, gdzie nie mieści się dorosły.

Dziupla, baza, schowek, azyl – wstęp tylko dla wybranych. miejsce, gdzie zrodzą się najpiękniejsze pomysły, podzielą największe tajemnice, zawiążą najlepsze przyjaźnie.

Dom położony jest w sąsiedztwie lasu. przez wielkie okna zapraszamy naturę do środka dziękując za dobra, jakimi nas obdarowuje. drewno to jeden z piękniejszych materiałów, które może zagościć w naszym domu. jest świetnym materiałem konstrukcyjnym i pięknym elementem wykończeniowym.

Cała dziupla, biurko, uchwyty szafy wykonane są z litego drewna. pozostałe elementy zostały pokryte fornirem, a te białe to lakier na płycie mdf.

Szafki, półki i szuflady pod siedziskiem to idealne miejsce na przechowywanie skarbów.

Na piętrze dziupli ściany zostały pokryte miękkimi, tapicerowanymi elementami w kolorze jasnego różu.

Naturalny pokój starszej siostry
Powierzchnia:
19m2
Zakres prac:
projekt i aranżacja mebli na wymiar w tym piętrowa „dziupla”

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.