Architekt wnętrz

Metamorfoza wnętrza

Projekt aranżacji wnętrz nie tylko tych nowo wybudowanych

Aranżowanie wnętrz często kojarzone jest z nowym budownictwem, w którym architekt ma do dyspozycji pomieszczenia w stanie surowym. Wydaje się, że to jedyne warunki do stworzenia nowego i innowacyjnego wnętrza, tymczasem każde wnętrze jest dobrą bazą do stworzenia czegoś kreatywnego, pięknego, innego.

Z naszych usług mogą skorzystać także klienci, którzy potrzebują przearanżować daną przestrzeń, którzy mają potrzebę zmian i chcą zmienić swoje otoczenie zgodnie z nową wizją. Nasza wieloletnia praktyka, umiejętność dostosowywania się do preferencji klientów, a także praca z różnorodnymi koncepcjami, materiałami oraz niestandardowymi pomieszczeniami sprawiają, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jeżeli w twoim domu znajduje się niemodny salon czy staromodna kuchnia, a marzy ci się nowoczesne wnętrze z nutą stylowości i elegancji, możemy stworzyć projekt rearanżacji i nadać nowego tonu starym pomieszczeniom.

Nowe życie Twoich wnętrz

W swojej ofercie mamy również metamorfozy wnętrz. To idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie maja potrzeby przearanżowania całej przestrzeni, a jedynie chcą ją odświeżyć lub nadać jej innego sznytu. Metamorfozy bardzo często skupiają się na odnowieniu starych elementów wystroju wnętrza, jak na przykład odświeżenia drewnianych mebli, zmianie koloru lub materiału obić, przemalowania ścian czy wymianie podłogi na nową.

Projekt metamorfozy poprzedzamy inwentaryzacją i wizją lokalną, a także szczegółową rozmową z klientem, podczas której badamy jego potrzeby i wymagania, a także ustalamy zakres zmiany aranżacji. W zależności od zakresu prac, wykonujemy projekt układu funkcjonalnego, na którym zaznaczamy wszystkie elementy, a następnie przystępujemy do wizualizacji. Podczas tego etapu klient może zobaczyć nowe wydanie swojego wnętrza, a także dokonać pewnych kosmetycznych zmian. Po akceptacji wizualizacji wszelkie informacje przekazywane są do wykonawców, którzy na podstawie projektu przystępują do prac.

Metamorfoza wnętrza wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych prac, ponieważ w trakcie wykonywania projektu oprócz zaplanowania nowych elementów, należy uwzględnić także elementy, które klient ma życzenie pozostawić i nie zmieniać. Powoduje to, że projekt takiego wnętrza jest bardziej skomplikowany.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.