Wiadomości branżowe

Baza wiedzy

Wnętrza to nasza praca i pasja. Chcemy podzielić się z Wami tym, co przyniosło nam kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Im więcej pięknych wnętrz, tym dusza spokojniejsza…

Trendy wnętrzarskie 2021

Co roku prognozowane są trendy zbliżającego się sezonu. Czasem są całkiem przewidywalne, niekiedy zupełnie zaskakujące. Niektóre przyjmują się z wielką aprobatą, inne zostają odrzucone. Co nas czeka w 2021 roku XXI wieku?
Zobacz

Kiedy czas na architekta wnętrz?

Podczas rozmowy telefonicznej często spotykam się z pytaniem: „Nie wiem, czy nie zdzwonimy za szybko? Jesteśmy w fazie projektu domu” lub „…stawiamy ściany nośne”. Moja odpowiedź brzmi: „Nigdy nie jest za szybko!”
Zobacz

Na czym polega praca architekta wnętrz?

Często myląc z pracą dekoratora, wyobrażamy sobie, że architekt wnętrz dobiera kolory farb, układa książki na regale. Nic bardziej mylnego. Nawet najpiękniejszy kolor na ścianie, czy najschludniej poukładane rzeczy na półce, nie mają znaczenia, gdy reszta pomieszczenia nie została przemyślana.
Zobacz

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.