Architekt wnętrz

Małgorzata Kwasowska

Witamy Państwa w studiu projektowania wnętrz Ma.laga. Jesteśmy pracownią specjalizującą się w aranżacji budynków mieszkalnych, a także miejsc użyteczności publicznej. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu domów i apartamentów oraz restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, biur. Do naszych wnętrz personalizujemy meble na wymiar.

Witam, jestem architektem wnętrz. W 2013 roku ukończyłam Politechnikę Śląską na wydziale Architektury i urbanistyki na kierunku architektura wnętrz z dumnym tytułem magistra sztuki. Jestem pierwszym rocznikiem absolwentów, który ukończył ten kierunek. Wcześniej wnętrza można było studiować tylko na Akademiach Sztuk Pięknych.  

Co czekało nas absolwentów po opuszczeniu murów uczelni? Praca w biurze architektonicznym, wśród inżynierów architektów, gdyż wtedy głównie oni zajmowali się tym fachem, jako część składowa ich pracy. Nie mówię o dekoratorstwie lecz o architekturze, czyli organizowaniu przestrzeni, gdzie ważna jest funkcja, forma, rytm itd. Ten skok w dorosłość pozwolił mi na szybki rozwój, za co jestem wdzięczna wszystkim architektom, u boku których miałam zaszczyt pracować. Wzrost świadomości w polskim społeczeństwie sprowadził niszowy niegdyś zawód do rangi niezależnego projektanta wnętrz.

Oprócz wykształcenia w zakresie architektury wnętrz, kilkuletniego doświadczenia dającego mi pewność działania, najważniejsza jest intuicja i czytanie między słowami moich Klientów. Muszę mieć pewność, że oprócz zapewnienia im pięknego, wygodnego, ergonomicznego wnętrza, sprawię, że odnajdą w nim siebie.

ma.laga -  Liczy się wnętrze

Od 2016 roku prowadzę własną markę Ma.laga. Działamy głównie na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Choć coraz częściej wykonujemy projekty dla Klientów z zagranicy, głównie Niemiec. Możliwość pracy 100% zdalnej to wielki komfort, jednak wymaga dużego zaangażowania Inwestora i nigdy nie zastąpi spotkań face to face.

Bardzo chętnie podejmujemy prace z biurami architektonicznymi, współtworząc ostatni etap pracy architektów. Przy wielkich projektach wchodzimy we współpracę z kolegami po fachu.

Hasło Ma.lagi brzmi LICZY SIĘ WNĘTRZE, bo nie ma nic ważniejszego, niż my sami.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.